«С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медицина Университетінде» 02.2023 жылы өткен университетішілік (І тур ) конкурсында студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының қорытындысы бойынша Фармация мектебінің студенттері фармацевтикалық және токсикологиялық химия, фармакогнозия және ботаника кафедрасының жекетекшіліктермен 3 жұмыс жеңімпаз ұтты: 3 секция бойынша — I дәрежелі диплом – 1 орын; II дәрежелі диплом – 1 орын; III дәрежелі диплом — 1 жұмысқа берілді, номинация бойынша 2 диплом және 2 сертификат ұсынылды.

Фармацевтикалық және токсикологиялық химия, фармакогнозия және ботаника кафедрасының жекетекшіліктерімен студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарын (СҒЗЖ) IІ турға Базалық университетке университетішілік конкурстың І турының жеңімпаздарының төменде көрсетілген студенттердің жұмыстары қаралды.