ФАРМАЦИЯ МЕКТЕБІНДЕГІ ҚОРЫТЫНДЫ АТТЕСТАТТАУ

С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті” КЕАҚ Фармация мектебінде 19-21 Маусымда b085-“Фармация” білім беру бағдарламасы (ББ) бойынша 2023-2024 оқу жылының түлектерін, қорытынды аттестаттау (ҚА) өтті, ол 2 кезеңнен тұрды: 1-кезең – кешенді компьютерлік тестілеу; 2-кезең – практикалық қабылдау дағдылар. Комиссия төрағасы-Сихимбаева Любовь Михайловна, провизор, фармацевтика ғылымдарының кандидаты, “Ұлттық медицина қауымдастығы”ЖШҚ вице – президенті. Жоғарыда аталған пәндер бойынша студенттердің практикалық дағдыларын, дәрілік заттардың айналымы мен бақылау саласында жұмыс істейтін, практикалық Фармация емтихан алушылар бағалады. Емтихан рәсімі Ұлттық Тәуелсіз емтихан орталығының талаптарына сәйкес өткізілді. Айта кету керек, процесс тиісті түрде өтті, емтихан барысын ҚА хатшысы қадағалады. Екінші кезеңнен өткеннен кейінгі қорытынды баға әр студенттің жеке парақшасында автоматты түрде көрініс тапты. Қорытынды аттестаттау рәсімі аяқталғаннан кейін қорытынды аттестаттау комиссиясының төрағасы мен барлық мүшелерінің қатысуымен қорытынды кеңес өткізілді, қорытынды аттестаттау мәселелері талқыланды, қорытындылар шығарылды, емтиханды ұйымдастырудың оң жақтары мен кемшіліктері анықталды.