Миссисипи мемлекеттік зерттеу университетінің профессоры өткізетін ашық дәрісі туралы хабарландыру

Құрметті, студенттер, магистранттар, PhD докторанттар және оқытушылар!

Сіздерді Миссисипи мемлекеттік зерттеу университетінің профессоры Samir Anis Ross (H-index,43 АҚШ, Оксфорд қаласы) мырзаның С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ -ның шақырылған профессоры мәртебесінде өткізетін ашық дәрісіне шақырамыз.

Ашық дәріс өтетін күні: 07.06.2024, басталуы сағат 10.00.

Өтетін орны: №4 оқу ғимараты, «Фитотека» конференц залы

Ашық дәріс тақырыбы: «16 PhD докторлық диссертациялар аясында Қазақстанның жетекші ғалымдарымен ғылыми ынтымақтастық.

Ақпарат алу үшін* осы іс-шараларды ұйымдастыруға жауапты қызметкерлерге хабарласыңыз.

*Фармацевтикалық технология кафедрасының профессоры – Капсалямова Эльмира Николаевна, тел. +7 778 313 1111, email: [email protected]

*Фармацевтикалық технология кафедрасының ассистенті – Сарыбаев Бахтияр Алибекович тел.: + 7 775 442 48 72, email: [email protected]