Қауымдастырылған профессор Валентова Индраның «Визитинг-профессор» бағдарламасы бойынша іс-сапары

13.05.2024 – 25.05.2024 аралығында оқу бағдарламасымен университеттің «Визитинг-профессор» бағдарламасы аясында Инженерлік пәндер және тиісті тәжірибелер кафедрасына Братислава Коменский университетінің (Братислава қ., Словакия) қауым.профессор Валентинова Индра келді.

Дәріс барысында екі университет: Словакиядағы Коменский университеті және С.Д.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ арасындағы ынтымақтастықты жақсартуға көмектесті.

Білім сапасын арттыру

• Мұғалімдер мен студенттердің білім алмасуы
  • Студенттер мен оқытушылар алмасу бағдарламаларына қатыса алады халықаралық тәжірибе жинақтап, білімдері мен дағдыларын кеңейтуге мүмкіндік береді
  • Екі елдің мамандары өткізетін бірлескен дәрістер, семинарлар мен шеберлік сабақтары оқу үдерісін байытуға септігін тигізеді.

Ғылыми зерттеулерді дамыту

• Бірлескен ғылыми жобалар мен зерттеулер
  • Бірлескен ғылыми жобаларға қатысу фармация және биомедицина саласындағы инновациялық зерттеулерді дамытуға көмектеседі
  • Тәжірибе алмасу және зерттеу әдістері жаңа дәрілер мен технологияларды жасауға мүмкіндік береді.

Жарияланымдар мен конференциялар:

• Халықаралық ғылыми журналдардағы бірлескен жарияланымдар екі университеттің де беделін арттырып, олардың зерттеулеріне назар аударады.
  • Халықаралық ғылыми конференциялар мен симпозиумдарға қатысу ғалымдар мен зерттеушілер арасындағы байланысты нығайтады.