«Рухани жаңғыру» – жарқын болашақ

16.02.2023 жылы 13:00 де ФӨТ 22-011, 22-012 кураторлық топтарымен «Рухани жаңғыру» тақырыбында кездесу өткізілді. «Рухани жаңғыру» – жарқын болашақ, кемел келешек. Өскелең ұрпақты ұлттық тұрғыда тәрбиелеу- заманауи қоғамның ең басты міндеттерінің бірі екенін атап өткен жөн. Студенттің рухани сапасының артуы осы еліміздің экономикасының қарыштап дамуын қамтамасыз етеді. Ал студенттің өз туған өлкесіне, туған ауылына, туған жеріне, Отанын сүйіп өсуіне септігін тигізгені абзал. Жоғарғы оқу орны студенттің өсіп, дамуына ғана куә болмайды оның бойына рухани байлықты сіңіртіп, үлкенге құрметпен қатар, Отанға деген сүйіспеншілікті бекемдейтін киелі орын. Осы күні ФӨТ 22-011, 22-012 топ студенттері ар қайсысы өз еліне қандай пайдасын тигізгісі келетіні туралы өз ойларын ашық жеткізді.