2024 жылдын 23 сәуірден 02 мамыр айына дейін Визитинг профессор Егорова Светлана Николаевнаның мастер классы

Фармация мектебінің «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» және «Фармация» мамандықтары бойынша профессор-оқытушылар құрамын, магистранттарын, докторанттарын Ресей Федерациясы Денсаулық сақтау министрлігінің Федералды Мемлекеттік Бюджеттік Жоғары Білім беру Мекемесі «Қазан Мемлекеттік Медицина
Университеті» профессоры, Фармация институты директорының білім беру қызметі жөніндегі орынбасары, Татарстан Республикасының Ғылым және техника саласындағы мемлекеттік сыйлығының лауреаты, фармацевтикалық кеңес беру зертханасының меңгерушісі, фармацевтика ғылымдарының докторы, профессор С.Н.Егорованың мастер классына қатысуға шақырамыз.

2024 жылғы 23 сәуірден 02 мамыр айына дейін сағат 10:00

Бағдарлама:

Тақырыбы: ” Регистрация лекарственых средств и медицнских изделий ” (14 сағат).

Өтетін орны: Төле би 94, 2корпус, 10-00

Барлық сұрақтар бойынша ОУЭФ және ҚФ кафедрасының ассистенті Сагиндыкова Қарлығашқа хабарласуға болады:

тел.: 87084163360, e-mail: [email protected]

Жалпы басшылық: Фармацияның ұйымдастырылуы, басқарылуы және экономикасы және клиникалық фармация кафедрасының меңгерушісі Жакипбеков К. С.